Jak seznamka funguje?

Díky mnohaletým zkušenostem s vytvářením zážitkových programů jsme si ověřili, že

společný zážitek sám o sobě nahrává sblížení.

Promýšlíme aktivity tak,

abyste lépe poznali ostatní účastníky, a aby akce pro Vás byla zážitkem.

A co průběh akce?

Je sobota ráno, sbalíte se a vyrážíte na konkrétní místo srazu, které jste se dozvěděli v e-mailu. Lokalizace v popisu akce byla pouze orientační a zjistit skutečné místo bylo Vaším prvním zážitkem.

Přijdete mezi neznáme lidi, ale než se stihne začít cítit nejistě, hned budete zapojeni do první hry. Čeká Vás dopoledne plné aktivit, které směřují k tomu, abyste se o ostatních i sobě něco dozvěděli, prožili den aktivně a venku. 

Po dopoledním poznávání se společně vydáme na oběd. A nebude to obyčejný oběd, i když bude v obyčejné restauraci 🙂 

Odpoledne se vydáme na cestu, takovou malou procházku, kterou si zpestříme drobnými úkoly a aktivitami. 

Nemusíte se ničeho bát, všechny aktivity jsou zcela dobrovolné, slouží jen jako prostředek k vzájemné komunikaci, poznávání se a legraci. Pamatujte, kolik do toho dáte, tolik si také odnesete…

Za celý den nachodíme asi 7-8 km, než se ocitneme v krásné čajovně v centru Brna. I na tomto příjemném místě pro Vás máme přichystanou aktivitu, při které si hlavně budeme povídat. 

A zbytek už je ve Vašich rukou 🙂 

Časté otázky ???

Ti, co chtějí potkat nové lidi 🙂 A pravděpodobně také Ti, kteří se přihlásí na akci vypsanou pro konkrétní věkovou kategorii. Věk ale může být jen číslo, proto pokud se cítíte, že do dané kategorie spadáte, prostě se přihlašte 🙂

Každá akce je vypsána pro 10 žen a 10 mužů a naším cílem je, aby to bylo co nejvíc „fifty-fifty“, avšak zaručit na „stopro“ to nemůžem.

Oběd i útratu v čajovně si každý hradí sám.

Ten, komu ho dáte sami. Nebo… Pokud se chcete vyhnout přímému předávání kontaktů, napíšete nám na takový šikovný papírek, komu jej můžeme předat. Pokud se Vaše sympatie „Potkají“, kontakt Vám vzájemně zprostředkujeme.  

Když bude trošku špatné, vezmeme si pláštěnky. Když budou hlásit den předem opravdu hodně hodně moc ošklivé počasí, přichystáme pro Vás náhradní program. (Co nejvíc vevnitř…)

Ve chvíli, kdy se na danou událost pouze přihlásíte, Vaše účast ještě stále není v ukazovátku kapacity započítána. To se stane až tehdy, když pošlete částku za akci na náš účet: 1028525495/6100