Náš příběh – seznamka zážitkem

Proč to všechno? Vždyť seznamek je přehršel. A přesto…

Čas od času, když jsme si povídali s kamarády a lidmi, kteří by rádi měli po boku toho správného parťáka, uvědomili jsme si, že ve svých příbězích narážejí na velmi podobné problémy a svízele. Takhle nějak to měli a je možné, že se v tom najdete. Možná ne…

Sedíte doma ve svých pokojích přemítajíc, co si s tím prázdnem počnete, nechce se Vám ale nic a zároveň byste rádi udělali cokoli, co by to prázdno vyplnilo. Těch pokusů už máte plné zuby. Hlavou se Vám honí kousavé myšlenky… Kamarádi, rodina a jiné dobré duše se Vám už asi snažili život zpestřit občasnými trapnými, předem domluvenými schůzkami s někým, ke komu byste se snad mohli hodit. A nic proti tomu. Třeba to vyjde.

Náš příběh - seznamka zážitkem 1

Zkoušíte a stále nenalézáte. Necháváte to být, než se znovu někde v hlouby ozve hlásek, který našeptává, že přec někde na Vás někdo čeká. Nalijete si skleničku a modrá obrazovka osvítí Vaši tvář. Zkoušíte to online. Odpovíte na pár zpráv, začtete se, těšíte se na zítra, na odpověď a snad i na schůzku. Sejdete se…

V některých případech řeč vázne, v některých přijde někdo zcela jiný. Ve zprávách otevřený, naživo ze sebe vysype pár vět, nad kterými pak oba přemýšlíte cestou domů s pocitem, že jste to mohli říci jinak, lépe… Každý se na takových schůzkách snaží popsat sám sebe, jak nejlépe dovede. Avšak i Ti nejupřímnější lidé se stylizují ve jménu touhy zalíbit se neznámému protějšku.

Někteří to celé kolečko absolvují znovu a znovu, jiní to již nechali na osudu…

Lidé se poznávají při různých příležitostech, ale co když okruhy vašich blízkých, kolegů a známých jsou příliš uzavřené? Žádné nové tváře. Co když strach a ostych prozatím vždy zamezili, abyste se vrhli do nových aktivit, našli si nové hobby, zájmové skupiny?

A co když pomyslně stojíte přesně na opačném pólu. Máte rádi lidi, rádi se seznamujete při jakékoli příležitosti. Nebo jen zkrátka nastal čas sbalit batoh a jít vstříc novým zážitkům?

Náš příběh - seznamka zážitkem 2

Díky mnohaletým zkušenostem s vytvářením zážitkovek různého charakteru už dnes víme, že společný zážitek sám o sobě nahrává sblížení. Díky promyšleným aktivitám různého charakteru dostane člověk možnost poznat druhého do hloubky, a když to jde dobře, pozná i kus sebe samotného.

Dali jsme si to dohromady a připravili jsme seznamku zážitkem. Nejen pro naše známé, ale pro všechny, kteří chtějí pustit do svého života někoho nového.

Partnera, nebo přítele.