O nás – zážitková seznamka Potkejse!

Silvie

O nás - zážitková seznamka Potkejse! 1

Celý můj dospělácký život se točí okolo propojování lidí skrze různé akce. Začínala jsem na jednodušších počinech. Pár tematických víkendů pro kamarády (například Challenge weekend, který se celý motal okolo překračování svých vlastních hranic, víkendové pobyty na horách, vyplněné zábavným programem a putováním nebo třeba týdenní dětský tábor a mnoho dalších). Během toho jsme vystudovala obor Řízení lidských zdrojů, ale vydala jsem se cestou práce s lidmi z jiné perspektivy.  jako produkční teambuildingových akcí pro firmy jsem prohloubila svoji dovednost šítí programů na míru podle toho, co mají za cíl. To ale nestačilo. Chyběl mi tam hlubší dopad a přesah akce do reálného života, a tak jsem se začala plně zabývat zážitkovou pedagogikou a prošla jsme ročním intenzivním kurzem, který mi dovolil všechny svoje dosavadní poznatky propojit v seznamce  Potkejse!

Ve svém krátkém životě upředňostňuji hodnotu okamžiku před hmotou… Naštěstí v tom nejsem sama a tak díky tomu, Vám můžeme s Vláďou dopřát trochu těch Vašich okamžiků mnoho zážitků a pár vzpomínek…

Vlaďa

O nás - zážitková seznamka Potkejse! 2

Jsem technicky i humanitárně zaměřen, ale největší mojí zálibou je lidské vnímání a terapeutické metody, které mohou pomoct lidem vnímat sebe a své okolí tak, aby byli šťastnější. Na fakultě informatiky jsem dělal doktorskou práci na téma vnímání podobnosti a na filozofické fakultě jsem se věnoval vnímání umění.

Nyní jsem ve výcviku na holotropní dýchání, rodinné konstelace, zajímám se o šamanské a terapeutické techniky. Život není možné redukovat na terapie, ale ty mohou pomoci v nalezení spokojeného života. Hledání spokojenosti v partnerském životě je to krásné, co vnímám na seznamce Potkejse!

Společně

Sami o sobě dokážeme zorganizovat dobrou akci. Společně, když spojíme své silné stránky a (i když to někdy stojí delší diskuze) dokáže výsledek překvapit i nás samotné.


Viz: Fotky z akcí

O nás - zážitková seznamka Potkejse! 3